Саакашвілі сподівається повернутися в Україну після президентських виборів

prportal.com.ua

Колишній голова Грузії та губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі висловив надію, що чинний президент України не отримає перемоги на виборах голови держави. За таких обставин, політик зможе повернутися на українську територію та в Грузію.

Саакашвілі підкреслив, що оскільки у чинного президента України не дуже високий рейтинг, то перемогти на виборах голови держави він не зможе. Він також підкреслив, що, наскільки йому відомо, команда Порошенка виділила понад чотириста мільйонів доларів на мережу підкупу електорату. У Грузії на підкупи виділяли ще більше, проте Україна – це велика держава, де є й інші партії, які теж мають гроші.

Колишній губернатор зазначив, що, якщо не замінити Порошенка іншою людиною, яка не входитиме в оточення президента Російської Федерації, то тоді Україна як держава перестане існувати. Основною причиною розвитку таких подій Саакашвілі вважає відтік громадян, оскільки зараз люди масово покидають грузинську та українську території.

Крім цього, політик висловив сподівання, що після того, як Грузія та Україна позбудуться олігархів, він зможе повернутися на території зазначених держав. Він підкреслив, що в таких країнах, як Молдова, Грузія та Україна немає ні вільної політики, ні вільних виборчих процесів, а також країни невільна від корупції. Таким чином, на фоні зазначених держав Російська Федерація виглядає острівцем добробуту.

Політик додав, що для лідера Росії будь-який президент, якому довірятимуть громадяни, буде незручним. При цьому, неважливо буде це Володимир Зеленський чи Юлія Тимошенко, оскільки російському лідеру буде зручно тільки тоді, коли в Україні буде хаос.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*