Польща зараз як Україна при Януковичі

Cryptonomi.st

Голова опозиційної політичної партії Польщі «Громадянська платформа» Гжегож Схетина у своєму профілі в соціальній мережі «Твіттер» опублікував запис, в якій порівнює свою державу з Україною за президентства Януковича. Він зазначив, що зараз у Польщі процвітають хабарі, конверти, не сплачуються рахунки.

Вся ця ситуація дуже нагадує Україну в ті часи, коли її очолював Янукович. Однак Польща повинна бути нормальною західною державою, а всі винні повинні понести покарання.

Варто нагадати, що раніше інформаційне агентство «Gazeta Wyborcza» інформувало про приховані записи переговорного процесу між головою владної польської політичної сили «Право та справедливість» Ярослава Качинського та представником бізнес-структур Австрії Геральдом Біргфеллнером.

Зазначені записи свідчать про те, що Качинський мав намір побудувати дві висотки в центрі польської столиці – Варшаві. Також відомо, що за будівництво відповідала компанія «Srebrnа», що належить фонду ім. Качинського, а за інвестиції проекту відповідала фірма австрійського бізнесмена.

Відомо, що компанія Біргфеллнера виконала свої роботи, проте «Srebrnа» не оплатила їх. Сам Качинський обґрунтував цей факт тим, що проект був зупинений, оскільки місцева влада не дала свого дозволу на його реалізацію. Крім цього, проект опинився в центрі уваги засобів масової інформації.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*