Порошенко: західні інвестиції піднімуть зарплати в Україні

glavportal.com

Петро Порошенко, голова України, на відкритті реконструйованої Харківської обласної філармонії, виступив із заявою. Президент заявив, що іноземні інвестиції, які вкладаються в нашу державу, виконують функцію закладання міцного фундаменту на майбутнє, та сприяють процесам інтеграції країни до Європи. Також дані вкладення дозволять збільшити заробітні плати жителям України.

За словами Порошенка, інвестиційні вкладення, які надходять з-за кордону у нашу державу, закладуть міцну основу для подальшого розвитку у майбутньому.

Президент зазначив, що хоче бачити в Україні включення держави в інтеграційні процеси європейського простору та високий рівень заробітних плат, оскільки країна припинить існування як країна наявна лише дешевою робочою силою.

Петро Порошенко акцентував увагу на тому, що укладання контрактів з національною атомною енергогенерувальною компанією «Енергоатом», а також з акціонерним товариством «Туброатом», посприяють великим вкладення коштів у Харків. Це, у свою чергу, забезпечить зростання та розвиток промислового виробництва в Україні, а також зможе вивести на найбільші ринки виробництва Європи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*