Харків: редакторам ЗМІ запропонували опублікувати «чорний піар» проти Зеленського

Persona.top

Про те, що засобам масової інформації Харківської області намагаються замовити наклепницькі матеріали на Зеленського, повідомила Національна спілка журналістів України. У НСЖУ засудили використання мас-медіа для політичного «чорного піару».

Про конкретний такий факт розповів керівник компанії «Обрії 1919», розташованої в місті Ізюм Харківської області. Костянтин Григоренко повідомив, що до нього звернулося одне з агентств реклами з пропозицією розмістити матеріали, який очорнює кандидата в президенти та лідера «95 каналу» Володимира Зеленського. Аналогічні пропозиції, відзначає Григоренко, отримали його колеги з інших засобів масової інформації. Оплата пропонувалася негайно за фактом публікації. За одну публікацію належало виплатити приблизно три тисячі гривень, однак деяким редакціям пропонувалася винагорода в подвійному розмірі за згоду на публікацію подібного контенту.

Григоренко, коментуючи запропоновані йому до публікації замовні матеріали, назвав їх «відверто ганебними та принизливими». Він підкреслив, що за друк подібного наклепу можна отримати позов до суду, і публікація такого контенту призведе до знищення ділової репутації та втрати довіри з боку читацької аудиторії. Він зазначив, що його відмова пускати такий матеріал до друку була підтримана низкою районних видань Харківщини.

Раніше Володимир Зеленський піддав критиці спробу блокування трансляції телешоу «Слуга народу-3» у зв’язку з тим, що випуски цієї програми можуть бути передвиборною агітацією. Спростувавши зв’язок своєї президентської кампанії з випусками «Слуги народу-3», Зеленський розповів про інші випадки тиску на нього, включаючи «постановочний» (на його думку) мітинг і переслідування з використанням транспортних засобів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*