Лідер «С14»: після виборів Україна зіткнеться з розправою опонентів

www.novosti.in.ua

Голова громадської радикальної організації «С14» Євген Карась в ході однієї з авторських програм на телевізійному каналі «ZIK» виступив із заявою, що претенденти на посаду голови України вже сьогодні обіцяють посадити усіх своїх опонентів, одразу після голосування. Наразі усі команди мають намір скористатися усіма наявними методами, оскільки чітко зрозуміло, що після виборів їх опоненти планують розправитися з ними.

Карась зазначив, що зараз кожен із кандидатів володіє великим амбіціями, бажаннями та ризиками, оскільки всі розуміють, що у випадку програшу президентської кампанії, їм доведеться зіштовхнутися із розправою опонентів.

Активіст наголосив, що вже зараз політики обіцяють посадити один одного та використовувати для цього усі методи. Наразі у вбивстві херсонської активістки Гандзюк вже підозрюють члена ВО «Батьківщина» Мангера, а також нардепа від «Блоку Петра Порошенка» Андрія Гордєєва.

Водночас, лідер «С14» зазначив, що у розслідуванні вбивства Гандзюк є й позитивні моменти, оскільки за цим злочином тягнеться ще шлейф у півсотні вбивств. Так, якщо провести хоча б декілька значущих розслідувань, то усі, хто в майбутньому піде на такий злочин розумітимуть, що слідство може дібратися й до них.

Карась також впевнений, що конкуренція між кандидатами у президенти ще набере обертів, а, отже, політики будуть використовувати усі доступні методи. Ті політики, які не володіють адміністративним ресурсом можуть піти на провокації проти тих, у кого він є. Наразі усі громадяни розуміють, що очікувати чесних виборів – марно. Українцям залишається сподіватися, що переможе той кандидат, який найменше спотворить вибори.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*