На вибори президента України щодня витрачають понад 10 мільйонів

News.pn

Вчора були представлені керівники виборчого штабу голови України Петра Порошенка. Керівником виборчої кампанії є нардеп парламенту, представник політсили БПП, Ігор Гринів. Також був представлений Віталій Ковальчук, він призначений керівником виборчого штабу.

Руслан Князевич, член виборчого штабу, 15 лютого під час прес-конференції у столиці заявив, що за тиждень проведення передвиборчої кампанії Петра Порошенка витрачено близько 70 мільйонів гривень. Отже, на день припадає близько 10 млн гривень.

Відзначається, що рахунок виборчого фонду чинного голови України був відкритий з моменту реєстрації Центрвиборчкомом кандидатури Порошенка. Даний фонд зареєстрований на довірену особу з ЦВК.

За словами Ігоря Гриніва, президент є єдиним кандидатом, хто фінансує свою передвиборчу кампанію за власні кошти. Також керівник передвиборчої кампанії зазначив, що у другому турі президентських виборів необхідно провести теледебати, оскільки у першому турі ця процедура не має сенсу. Адже жоден телеканал не візьме на себе відповідальність за проведення теледебатів, в яких буду брати участь 44 людини. Тому, якщо Петро Порошенко пройде до другого туру, передвиборча кампанія буде наполягати на проведенні процедури, коли кількість кандидатів значно скоротиться.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*