Наступне засідання Верховної Ради буде присвячено до початку агресії Російської Федерації

Informator.news

Спікер Верховної Ради Парубій виступив із заявою, в якій підкреслив, що в наступному засіданні парламенту, яке відбудеться вже наступного вівторка 19.02.19., візьме участь голова України Порошенко. Саме засідання буде пов’язане с початком агресії Російської Федерації, яка спрямована на нашу державу.

Парубій підкреслив, що відтоді, як Російська Федерація почала проявляти агресію стосовно України пройшло вже п’ять років. У зв’язку з цим, у Верховній Раді можна буде підсумовувати та продемонструвати, що Росія загрожує на тільки українській, а і європейській безпеці. Зокрема, мова піде про енергетичну безпеку та про будівництво нового російського газопроводу «Північний потік-2». Крім цього, будуть порушені питання безпеки в інформаційному секторі, а також в економіці.

Як підкреслив спікер, дане засідання стане важливим нагадуванням світовій спільноті про загрози, які несе в собі Російська Федерація.

Зазначається, що засідання не проходитиме у форматі голосування, воно матиме відкритий урочистий характер. На ньому буде присутній голова держави, голова Кабінету міністрів, а також голова Ради Європи Дональд Туск. Також на засідання запросили й представників силових структур.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*