Юрій Луценко: спецконфіскація поповнила казну України на 1,5 мільярда

Sobitie.com.ua

Генпрокурор України Юрій Луценко поінформував у своєму профілі у соцмережі «Фейсбук» про факт здійснення спецконфіскаціі у держскарбницю розміром близько півтора мільярда гривень.

Генпрокурор написав, що 15 лютого суд другої інстанції Черкаської області прийняв рішення, у результаті якого до держбюджету були зараховані 1,47 мільярда грн. Саме тому Збройні сили держави отримають нове озброєння, у тому числі ракети, бронемашини, протитанкові керовані системи, а також автоматизовані системи, що забезпечують пошук, виявлення та розпізнавання цілей – системи управління вогнем.

Відзначено, що генпрокурор спочатку не повідомив, хто був джерелом даного поповнення державної казни. Але пізніше, після поновлення повідомлення, стало відомо, що дані конфісковані кошти належали «злочинної організації екс-президента Януковича».

Нагадаємо, що кілька років тому – у 2017, була проведена конфіскація півтора мільярда доларів, згідно з прийнятим рішенням Краматорського райсуду. Конфіскація сталася внаслідок винесення вироку екс-керівнику компанії «Газ України – 2020». Також, восени того ж року було розпочато виконання рішення Соснівського райсуду, розташованого у місті Черкаси, про здійснення спецконфіскаціі розміром у 200 млн доларів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*