Депутат ВРУ: соціологія України обслуговує певних кандидатів у Президенти

News.pn

Парламентарій Верховної Ради України Віталій Курило, представник фракції «Блок Петра Порошенка», заявив в ефірі ток-шоу «Ситуація», що деякі компанії, які займаються соціологічними дослідженнями, на даний момент працюють на певних кандидатів, висунутих на пост голови держави. Внаслідок чого соціологія перестає сприйматися повноцінною наукою, оскільки довіра до компаній падає.

Народний депутат зазначив, що, на його думку, поточний стан справ буде мати тенденцію до нагнітання ситуації. В інформаційних джерелах буде все більше різних вкидань фальшивих даних, велика частина з яких у періоді кількох днів буде спростована. Але подібні вкидання все ж залишають якийсь осад в електорату. Причиною такої ситуації є сильна конкуренція.

Віталій Курило вважає, що на даний момент можна виділити трьох основних претендентів, які повинні пройти у другий тур, а згодом і виграти. Між цими трьома кандидатами на пост голови держави буде йти головна боротьба, яку інші претенденти будуть намагатися посилити.

Головними претендентами на президентських виборах є Петро Порошенко, Юлія Тимошенко, а також Володимир Зеленський. Але сам Віталій Курило заявив, що до усіх рейтингів він ставиться з обережністю, оскільки точно знає, що деякі великі компанії, що займаються соцдослідженнями, працюють на певних кандидатів. Внаслідок такої взаємодії, соціологія перестає сприйматися повноцінною наукою, оскільки довіра до таких компаній падає.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*