У США прийняли пакет законів для збільшення допомоги Україні

blin.mk.ua

Лідер Сполучених Штатів Дональд Трамп поставив свій підпис під низкою законопроектів від конгресменів, що дозволило збільшити обсяг допомоги нашій країні практично до семисот мільйонів доларів.

Повідомляється, що дані фінансові кошти будуть надані в рамках військово-технічної допомоги Києву. До 115 мільйонів буде направлено в проект «Міжнародного військового фінансування».

Про схвалення головою північноамериканської держави пакета законопроектів від американських конгресменів повідомило диппредставництво України в цій країні. Представники української дипломатії уточнили, що в пакет фінансової підтримки включені асигнування Держдепартаменту, спрямованих на операції за кордоном і проекти суміжного дії на поточний рік, що в загальному становить майже 450 мільйонів доларів. Ще 250 мільйонів доларів є грошовими коштами, виділені раніше Міноборони США для надання нашій країні фінансової допомоги.

Напередодні Конгрес прийняв законопроект, який збільшив кошторис грошової допомоги Україні на 75 мільйонів доларів, що дозволило надалі досягти суми майже в 700 мільйонів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*