До 20% громадян України отримують відмову на в’їзд до Ізраїлю

Hromadske.ua

Як повідомив нардеп від «Народного фронту» Георгій Логвинський на своєму профілі в соцмережі «Фейсбук», в Ізраїлі місцеві правоохоронці затримали пасажирське повітряне судно, на борту якого перебувало сто сорок українських громадян.

Раніше, нагадав Логвинський, тридцять п’ять громадян Ізраїлю отримали відмову у в’їзді в Україну, у зв’язку з чим МВС близькосхідної країни прийняло рішення про затримання літака як відповідь.

На даний момент, повідомив парламентарій, громадяни обох держав були відпущені в пункти прибуття їхніх авіарейсів. При цьому депутат від «Народного фронту» нагадав, що складна ситуація в цій сфері триває не один день: до 20% громадян України отримують відмову на в’їзд до Ізраїлю.

Логвинський підкреслив, що у тридцяти п’яти ізраїльтян були відсутні необхідні для в’їзду грошові кошти, також візитери не змогли підтвердити мету їх візиту в Україну. За словами політика, вони були пропущені завдяки його клопотанню.

Нагадавши, що ще два роки тому на високому рівні між Україною та Ізраїлем була досягнута домовленість розв’язати проблему постійних відмов у в’їзді українців на територію близькосхідної країни, парламентарій зазначив незначність змін у цій сфері. Він пообіцяв, що якщо ізраїльський аеропорт імені Бен Гуріона не змінить свого ставлення до наших земляків, Україна буде відповідати симетричними діями.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*