СБУ повернуло вилучену під час обшуків техніку відомій українській правозахисниці

Bykvu.com

Правозахисниця Олена Бережна заявила, що Служба безпеки України повернула їй матеріальні цінності, вилучені в ході обшуків три з половиною місяці тому.

Оперативні заходи за адресою проживання Олени Бережної були проведені у зв’язку з кримінальною справою по держзраді, яку СБУ веде щодо не розкритих відомством осіб. Бережна в кримінальному провадженні за статтею 109 (частина перша) КК України проходить в якості свідка.

У своєму повідомленні для засобів масової інформації Бережна зазначила, що вилучену у неї під час обшуків техніку та інформацію на ній не визнали в результаті речовим доказом у рамках кримінальної справи.

Олена Бережна додала, що, повертаючи їй персональний комп’ютер і два планшета, керівник команди слідчих приніс їй свої вибачення.

Вона додала, що в відношенні осіб, які проводили обшуки у неї в квартирі, вона направить позов до суду з метою порушення кримінальної справи. Причиною цього вона назвала некоректну поведінку співробітників спецслужби в ході оперативного заходу, а також вилучення грошових коштів та інших цінностей, які не відображені в протоколі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*