Віце-прем’єр України розповів про майбутню монетизацію субсидій

Zi.dn.ua

Уряд не запроваджуватиме жодних додаткових параметрів для отримання субсидій, і не буде обмежувати право населення на них. Про це заявив віце-прем’єр Павло Розенко, якого цитує офіційний Інтернет-ресурс Уряду.

Кожен одержувач субсидій, нагадав віце-прем’єр, буде письмово повідомлений про спосіб отримання ним грошових коштів. Цим займуться управління соціального захисту на місцях, через те, що інформування кожного субсидіанта є завданням місцевих органів влади.

Розенко підкреслив, що монетизація субсидій є фінальною стадією реформ в цій сфері, що почалися чотири роки тому. Віце-прем’єр нагадав, що ще в ході перебування його на посаді голови Мінсоцполітики він особисто заявляв, що завершенням процесу реформ з виплати субсидій буде їх монетизація, після чого українці отримуватимуть у своє розпорядження реальні грошові кошти та будуть оплачувати ними рахунки за використання комунальних послуг.

За інформацією Розенко, серед одержувачів субсидій 70% – це особи пенсійного віку, тому вони будуть отримувати монетизовані субсидії одночасно з пенсією через «Укрпошту» чи карту «Ощадбанку». Він зазначив, що нові документи у зв’язку з монетизацією субсидій оформляти не потрібно.

Нагадаємо, що процес монетизації субсидій стартує першого березня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*