Під особняком Порошенка Саакашвілі влаштував мітинг

twit.su

Біля маєтку, що належить голові держави Петру Порошенку та який розташований у Київській області, проходить акція, організована політичною силою Саакашвілі. Дана акція отримала назву «Автопробіг до Порошенка», а її учасники наполягають на впровадженні єдиної ставки для розмитнення усіх автомобілів з іноземною реєстрацією. Як зазначається, сума ставки повинна складати триста євро.

Зазначається, що зараз масштаб даної акції не дуже великий, проте до будинку пішки йдуть інші учасники демонстрації. Також відомо, що у населеному пункті знаходяться й автобуси зі співробітниками правоохоронних структур та бійцями Національної гвардії.

Демонстранти вийшли з вимогою впровадження єдиної ставки розмитнення для усіх машин з іноземною реєстрацією, вона повинна досягати трьохсот євро. Проте, це не єдина причина проведення акції. Учасники незадоволені й тим, що зараз в державі все частіше нападають на активістів, старше покоління живе у бідності, а молодь масово мігрує з країни. Крім цього, влада й надалі підтримує торгові відносини з державою-агресором, а у країні все ще процвітає корупція.

Також під стінами маєтку демонстранти встановили автомобіль з картону, який імпровізує «євробляху». Після цього, картону машину спалили. Такі дії виражають протест населення, яке вимагає доступних тарифів для розмитнення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*