Меркель і Порошенко обговорили санкції проти Росії за агресію в Азовському морі

Zaxid.media

В рамках конференції з безпеки в Мюнхені Порошенко провів зустріч з головою німецького уряду Ангелою Меркель. В рамках переговорного процесу, сторони порушили питання про протидію агресії з боку Російської Федерації, об’єктом якої стала Україна.

Порошенко підкреслив, що зараз дуже важливо посилити тиск на Російську Федерації, щоб звільнити українських моряків, яких всупереч закону заарештували в Керченській протоці. Крім цього, необхідно звільнити й інших громадян України, які незаконно арештовані не тільки на російській території, але й в окупованому Донбасі та Кримському півострові.

Меркель та Порошенко скоординували свої дії для того, щоб впровадити «Азовський пакет» обмежувальних заходів. Водночас, у рамках переговорів сторони торкнулися й проблеми втручання Росії у майбутні вибори голови України.

Нагадаємо, що в ході Мюнхенської конференції, канцлер ФРН Меркель виступила із заявою, в якій зазначила, що розуміє занепокоєння української сторони будівництвом нового російського газопроводу «Північний потік-2».

Також слід зазначити, що Порошенко в ході тієї ж конференції розповів кореспондентам, що новий пакет обмежувальних заходів проти РФ щодо атаки в акваторії Азова, затвердять вже на початку наступного тижня. Політик підкреслив, що Росії доведеться заплатити «підвищену ціну» за агресію проти нашої країни.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*