Каплін переплутав свою передвиборчу програму з положеннями Гітлера

Poltava.to

Кореспондент та ведучий «5 каналу» Юрій Гудименко у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував запис, в якій зазначив, що народний депутат від «БПП» та претендент на посаду голови держави Сергій Каплін в ході однієї з телевізійних програм переплутав положення своєї передвиборної програми з програмою німецької Націонал-соціалістичної робітничої партії 1920 року. Варто відзначити, що лідером політичної сили Німеччини був Адольф Гітлер.

Телеведучий зазначив, що голова Соціалістичної партії був запрошений на одну з передач телевізійного каналу, де в ході дискусії щодо передвиборчої програми Капліна, ведучий прочитав положення з програми німецького лідера 20-х років Гітлера.

Гудименко розповів, що зачитував кілька пунктів програми НСДАП, але Каплін не помітив підміни, а просто коментував ці положення як свої. Він оскаржував точку зору ведучого та захищав «свої» пункти. При цьому, він підкреслив, що має намір приймати закони відповідно до даних положень програми. Дискусія тривала близько двадцяти хвилин.

Після тривалих суперечок, телеведучий не витримав та розповів кандидату в президенти, що зачитував положення передвиборної програми Гітлера. Таким чином, Гудименко підкреслює, що він упевнений в тому, що жоден з претендентів на президентське крісло не тільки не писав свою програму, багато хто з них її в очі не бачили.

Сам Каплін прокоментував дану ситуацію та зазначив, що низка пунктів дійсно можуть збігатися з тією книгою, яку Гудименко так часто читає та вивчає.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*