Єпископ Української православної церкви має намір розповісти про гоніння на УПЦ в ООН і Конгресі США

unitechbau.kiev.ua

Голова Десятинного монастиря Української православної церкви Гедеон у зв’язку з тим, що його позбавили громадянства України та примусово вислали з держави, звернувся до Сполучених Штатів з проханням надати політичний притулок.

Він також розповів, що має намір підняти проблему гонінь представників УПЦ з боку влади України в ООН. Крім цього, він розповів, що планує повернутися на українську територію після того, як в державі зміниться влада.

Водночас, єпископ повідомив, про те, що він вже виступав у Конгресі Сполучених Штатів, куди був запрошений американськими парламентаріями. У своєму виступі він розповів про те, що влада України проводить політику дискримінації стосовно УПЦ. Крім цього, він передав членам американського парламенту та державному секретарю США Помпео звернення Української православної церкви, в якому представники Церкви просять розглянути факти порушення прав вірян.

Крім цього, Гедеон підкреслює, що має намір боротися й за своє право повернутися на українську територію. За допомогою Київського митрополита Онуфрія вже створена група юристів, в обов’язки яких входить боротьба за право єпископа повернутися в країну. Саме вони й відстоюватимуть цю позицію у всіх структурах влади.

Також єпископ розповів, що всі ці події трапилися незадовго до його виступу у Верховному суді України, де Гедеон повинен був обґрунтувати незаконність звернення ВРУ до Варфоломія.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*