Поветкин намерен провести боксерский поединок с Усиком в США Повєткін має намір провести боксерський поєдинок з Усиком в США

Sport-press.site

Боксер з Російської Федерації Олександр Повєткін має намір провести наступний поєдинок з боксером з України Олександром Усиком у Сполучених Штатах. Як повідомляється, датою бою було обрано 18.05.19., а місцем – американське місто Чикаго.

Для того, щоб провести бій з росіянином, український спортсмен Усик, який виступає категорії першої важкої ваги, має намір перейти в категорію надважкої ваги. Боксер вже почав готуватися до бою в Сполучених Штатах. Як зазначається, організатором даного поєдинку може стати Едді Хірн , який є промоутером боксера з Великобританії Ентоні Джошуа.

Варто відзначити, що російський спортсмен до цього ніколи не брав участі в боях на професійних рингах Сполучених Штатах. В останньому своєму бою проти Ентоні Джошуа росіянин зазнав поразки, яка стала другою в його спортивній кар’єрі. Підкреслимо, що саме Джошуа відправив Повєткіна в його перший нокаут за весь період його кар’єри.

Також нагадаємо, що український боксер Усик є абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі. Цей титул він завоював у поєдинку проти британського боксера Тоні Белью, який пройшов восени минулого року.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*