Україна зможе замінити Росію в ролі постачальника газу в Європу

Akcenty.info

Нардеп й один з кандидатів на пост президента Сергій Тарута заявив, що Україна може виступити в ролі постачальника газу в європейські країни, тим самим замінивши в цьому питанні Росію.

На своїй сторінці в соціальній мережі лідер партії «Основа» зазначив, що якщо Україна почне забезпечувати газом Європу, то таким чином перестане бути проблемою. До того ж збільшить наявність власного газу для внутрішнього споживання.

За словами Сергія Тарути, погляди ЄС та США в питанні «Північного потоку – 2» розійшлися. Європейський союз розглядає даний проект з боку економічної вигоди, в той час коли США хвилює безпека. Для Сполучених Штатів придбання газу у РФ означає співпрацю з передбачуваним суперником.

Сергій Тарута запевнив, що Україна в змозі «посунути» РФ на світовому ринку та надати достатній обсяг газу Європі.

Нагадаємо, що депутат і раніше говорив про можливості країни в газовому питанні. Він запевняє, що Україна має значний резерв газу, який є найбільшим в світі.

Відзначимо, виходячи з рейтингу президентських виборів, лідером є Володимир Зеленський, Петро Порошенко розташовується на другому місці, в той час коли Сергій Тарута займає останнє місце в списку.

Будівництво «Північного потоку – 2» планується закінчити до кінця цього року. Потужність даного проекту становить 55 мільярдів кубометрів газу в рік.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*