Петро Порошенко подякував Чорногорію за рішучу підтримку санкцій проти Росії

Image-repository.blogspot.com

Прес-служба президента України повідомляє, що на зустрічі у ході Мюнхенської конференції з безпеки Петро Порошенко та Міло Джуканович, голова Чорногорії, домовилися про продовження підтримки політдіалогу між 2 державами.

Прес-служба голови України зазначила, що Порошенко та Джуканович прийшли до згоди у питанні необхідності почати двосторонню співпрацю. Також на зустрічі президенти держав обговорили сфери, які є найбільш перспективними для партнерства, серед яких також досвід Чорногорії відносно інтеграції у європейський простір. А саме яким чином відбувалася адаптація національного законодавства до держав-членів Європейського союзу.

Президенти домовилися про продовження підтримки двостороннього діалогу, політичного характеру, між країнами. Метою даного діалогу є реалізація вагомих можливостей партнерства між державами.

Також, президент України подякував Міло Джукановича за займану позицію Чорногорією, відносно підтримки санкційної політики Євросоюзу стосовно Російської Федерації. ЄС ввів санкції проти Росії через те, що держава продовжує свою політику агресії, порушує цілісність території України, а також зазіхає на її суверенітет.

Петро Порошенко підтвердив той факт, що Міло Джуканович отримав запрошення відвідати Україну.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*