МЗС України: після виборів зовнішній курс України буде колишній

Azattyq.org

Павло Клімкін, голова Міністерства закордонних справ України, у ході Мюнхенської конференції з безпеки заявив, що зовнішньополітичний курс держави не зміниться, якщо у результаті майбутніх виборів відбудеться зміна президента.

Голова зовнішньополітичного відомства зазначив, що навіть у разі програшу чинного президента України, та зміні його на іншого претендента, істотних змін у зовнішній політиці країни не відбудеться.

Також Павло Клімкін звернув увагу на те, що новий президент зобов’язаний буде рахуватися з думкою жителів України, оскільки голову держави, який погодиться почати співпрацю з Російською Федерацією на її умовах, за словами міністра закордонних справ, викинуть з вікна. Як пожартував дипломат, що він сподівається на небуквального сенс його слів.

Раніше, Петро Порошенко, чинний президент України, заявив, що у ході наступного тижня будуть підписані зміни до основного закону держави відносно внесення до Конституції зовнішнього курсу на вступ до Євросоюзу та Організації Північноатлантичного договору.

Також, перед робочим візитом на Мюнхенську конференцію з безпеки Порошенко заявив про те, що гарантією свободи для України може служити лише членство у Північноатлантичному альянсі та Європейському союзі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*