Кличко в Мюнхені домовився зі Світовим банком

Mpz.brovary.org

Окрім президента Петра Порошенка, голови МЗС Павла Клімкіна, кандидата на пост президента Юлії Тимошенко, конференцію з безпеки в Мюнхені відвідав і мер нашої столиці Віталій Кличко. Він розповів журналістам, що європейські країни та США бачать інтерес в тій Україні, яка дотримується демократичних принципів і є стійкою політично та економічно.

Закордонних політиків найбільше хвилює питання підсумку виборів і ситуація, що виникла перед ними на Україні. На думку Кличка, їх дещо здивувала реальне розставлення сил серед претендентів на пост президента. Міжнародні партнери впевнені, що важливо не ім’я претендента, а його вміння захистити свободу України, здатність здійснити реформи та тримати курс до Європи й НАТО. Результат виборів вплине на розвиток країни в найближчі п’ять років.

Мер нашої столиці брав участь в урочистому відкритті конференції та зустрічався з представниками різних закордонних організацій, а також політиками з метою розвитку спільної роботи. Серед них можна виділити спецпредставника від США з питань України Курта Волкера, Європейського комісара Йоганнеса Хана, нового главу німецької керівної партії (ХДС) Аннегрет Крамп-Карренбауер.

Крім цього, мер поговорив з Крісталіною Георгієвою, яка є директором Світового банку. Темами розмови були поліпшення транспортної інфраструктури, а також можливість інвестицій.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*