Канада допоможе Україні забезпечити чесні вибори

M.censor.net.ua

Христя Фріланд, голова Міністерства закордонних справ Канади, зробила заяву у ході Українського ланчу, який був організований одним з найбільших приватних фондів в Україні — Фондом Віктора Пінчука, у рамках Мюнхенської конференції з безпеки.

Голова зовнішньополітичного відомства заявила, що Канаду турбує питання відносно того, щоб майбутні українські вибори пройшли максимально чесно, тому було прийнято рішення про надання Україні 25 млн. Ці кошти повинні допомогти у забезпеченні безпеки виборів від спроб вплинути на результати голосування ззовні.

Також, Христя Фріланд зазначила, що для моніторингу прозорості процесу майбутніх виборів на пост президента України прибудуть понад сто осіб з Канади. Голова МЗС зазначила, що велика кількість українських жителів розчарувалися у проведених реформах, навіть друзі Христі Фріланд входять в їх число. Саме тому вибори повинні бути чесними, щоб громадяни змогли зробити вибір майбутнього керівника держави.

Також Фріланд звернулася до представників Державного департаменту та Європейської комісії, які були присутні на ланчі. Голова МЗС закликала їх приєднатися до Канади та Організації з безпеки та співробітництва у Європі у загальному прагненні забезпечити прозорість президентських виборів в Україні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*