Тимошенко: я зможу змусити МВФ знизити ціни на газ для України

Infopole.pp.ua

Згідно з інформацією, наданою прес-службою партії «Батьківщина», їхній лідер Юлія Володимирівна Тимошенко почала переговори з МВФ з питання врегулювання ціни на газ. Даною інформацією Тимошенко поділилася на Українському ланчі в ході Мюнхенської конференції.

До початку зустрічі з представником МВФ Крістін Лагард, політик заявила, що володіє навиком ведення переговорів з МВФ. На думку кандидата в президенти, дане фінансове становище України має стати основною причиною для того, щоб Міжнародний валютний фонд спільно з новообраним урядом обдумав нову програму для країни.

Політик вважає, що робота з МВФ для України несе першорядне значення, але робота повинна проходити на таких умовах, щоб не нашкодити її громадянам. Крім цього, Тимошенко пояснює, що хоче провести переговори щодо співпраці до початку виборів, щоб не втрачати час, чекаючи їх закінчення.

Як заявляє кандидат на пост голови держави, ціна на блакитне паливо буде доступною, і вона не допустить встановлення завищеної ціни з 300% рентабельності. На її думку, вона зможе реабілітувати газову промисловість.

Також Тимошенко підкреслила, що перемогою на президентських виборах не обмежиться, в плани її партії входить перемога на парламентських виборах. З цієї причини вона не обіцяла б значне зниження тарифів, якби не володіла механізмами для їх зниження.

Підсумовуючи вищесказане, Тимошенко заявила, що зобов’язання, які вона реалізувати не в змозі, брати на себе не буде.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*