Порошенко: якщо Україна припинить стріляти — не буде України

Znaj.ua

Порошенко в ході дискусій на Мюнхенській конференції з безпеки виступив із заявою, в якій виразив занепокоєність закликами зупинити вогонь, що адресуються як російській, так й українській стороні, оскільки Україна займає лише оборонну позицію.

Він підкреслив, що його він відчуває збентеженість, коли йому кажуть, що, якщо Російська Федерація та Україна припинять вогонь, то тоді встановиться мир. Порошенко зауважив, що, якщо наша держава припинить стріляти, тоді її просто не буде. Він додав що, якщо наша держава перестане захищати свої територіальні кордони, цілісність, суверенність, безпеку та демократію, тоді вона стане на коліна перед державою-агресором.

Також він розповів, що раніше наша держава була нейтральною та не мала програми щодо членства в північноатлантичному альянсі, та й це не завадило Російській Федерації розпочати проти неї агресивні дії.

Порошенко додав, що настав час покласти край невизначеності нашої країни. Тепер не лише ми, але і Європа повинна платити велику ціну. Європейські країни вже мали вивчити досвід Грузії чи України, оскільки ми вважаємо себе східним флангом альянсу та Європи.

Президент наголосив на важливості колективної відповіді у питаннях безпеки. Він нагадав, що напад Росії на судна нашої держави в Азовському морі мала вкрай цікаве обґрунтування російською стороною. Росія заявила, що вона захищала Керченський міст. Так, через якийсь часовий період Росія може почати агресію й у водах Балтійського моря з метою захисту газопроводу «Північний поток-2». Саме тому, треба значно покращити координацію дій у питаннях безпеки.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*