Дональд Туск прибуває в Україну для участі в річниці Майдану

Elise.com.ua

Голова Європейської Ради Дональд Туск вже завтра 18.02.19. приїде в Україну, щоб взяти участь у низці заходів, які пов’язані до п’ятиріччя Майдану.

В рамках даних заходів у Туска заплановані й зустрічі з головою держави Порошенко та прем’єр-міністром країни Гройсманом. Дані відомості «Польському радіо» повідомив один з інформаторів в Європейському союзі.

Як зазначив інформатор, голова Євроради Туск в ході поїздки в Україну наступного тижня, відвідає столицю держави, а також місто Львів. Туск має намір взяти участь у низці урочистих заходів, які пройдуть у Верховній Раді, а також у Національному університеті імені Франка, розташованому в місті Львів.

Також джерело інформує, що Туск збирається провести зустріч з головою України Порошенко та з головою Кабінету міністрів Гройсманом. Водночас, варто нагадати, що до цього повідомлялося, що цього вівторка президент країни Порошенко візьме участь в урочистому засіданні ВРУ, яке буде пристосоване до початку агресії Росії проти нашої держави. Також на цьому засіданні буде присутній й Туск.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*