ФБР США почало розслідування про розкрадання коштів МВФ Урядом України

Businessinsider.com

Колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров у ході однієї з програм на телевізійному каналі «112» виступив із заявою, що Федеральне бюро розслідувань Сполучених Штатів початок з’ясування обставин розкрадання тих грошей, які виділили Україні Світовий банк та Міжнародний валютний фонд.

Як зазначив Азаров, кредитори почали висловлювати стурбованість тим фактом, що виділені країні гроші могли просто вивести в офшори. На цій підставі, вони виступили з ініціативою про початок перевірок. При цьому, партнери нашої держави неодноразово висловлювали стурбованість щодо чинного режиму та ясно давали зрозуміти, що владі слід акуратніше відноситься до тих коштів, що виділяли МВФ та СБ. На даний момент у ФБР США вже почали розслідування за фактом розкрадання.

Азаров підкреслив, що за попередньою інформацією, тільки в минулому році з території нашої держави було виведено понад три мільярди доларів. При цьому, колишній голова уряду звернув увагу на те, що він не придумав такі відомості, а посилається на інформацію Нацбанку України. Він подивився поточні рахунки та провів розрахунки. Так, Азаров зауважив, що влада взяла в кредит два мільярди доларів у МВФ та ще один у СБ. При цьому, виведено було три з половиною мільярди доларів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*