Мінфін України: ми зможемо наздогнати Польщу в економічному розвитку через 50 років

Blogs.informator.news

Голова міністерства фінансів Оксана Маркарова виступила із заявою про те, що, враховуючи наявні темпи економічного зростання, Україна зможе наздогнати Польщу в економічному розвитку не раніше, ніж через п’ятдесят років. Варто підкреслити, що раніше таку ж ситуацію прогнозував Світовий банк.

Міністр підкреслила, що після того, як економіка України різко впала у 2014 році, ситуацію вдалося стабілізувати. Крім того, економіку вдалося вивести на режим постійного зростання. Так, до 2014 року економіку нашої країни можна було схарактеризувати як «хвору», а після, їй довелося зіткнутися з агресією з боку Росії. Таким чином, пріоритетним завданням уряду стала стабілізація економіки, що й було зроблено.

Так, голова відомства розповіла, що вже протягом дванадцяти кварталів, наша країна демонструє зростання економіки. Якщо ж дивитися на результати, яких ми досягли за період у чотири роки, то можна помітити, що вони досить незвичайні. Таким чином, складно повірити, що за чотирирічний термін країні вдалося стабілізувати економіку. На макроекономічному рівні, на думку Маркарової, ситуація на даний момент залишається стабільною.

Також голова Мінфіну підкреслила, що, якщо враховувати сьогоднішні темпи зростання економіки, то наздогнати Польщу ми зможемо лише через п’ятдесят років. Звичайно, це досить довгий проміжок часу, але в країні роблять все, щоб його скоротити. Водночас, Маркарова не уточнювала скільки потрібно часу, щоб наздогнати Польщу, якщо та не стоятиме на місці.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*