Єврокомісія: на території України необхідно розмістити ПРО з Європи

Onlineua.club

В рамках конференції з безпеки в Мюнхені претендент на посаду керівника Європейської комісії Манфред Вебер виступив з ініціативою, відповідно до якої, Україні пропонується взяти участь у проекті створення системи ПРО Європи. Він зазначив, що сьогодні світ зіткнувся з перспективою розриву договору, що передбачає ліквідацію ракет середньої та меншої дальності.

Таким чином, така ініціатива буде першим етапом до заснування оборонного союзу Європи. Це потрібно для того, щоб польські, латвійські та українські громадяни змогли зрозуміти, що вони завжди можуть розраховувати на такі держави як Франція, ФРН та інші.

Необхідно звернути увагу на те, що на початку цього місяця голова Сполучених Штатів Трамп виступив із заявою, що його країна починає процедуру виходу з ДРСМД. Цей процес буде закінчений вже через шість місяців, якщо Російська Федерація не почне знову дотримуватися умов договору. Для цього, їй необхідно ліквідувати всі види озброєння, які суперечать зазначеному договору.

Водночас, в Російській Федерації неодноразово заявляли, що всі ці звинувачення не мають жодного обґрунтування, оскільки російська сторона не порушує умов договору.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*