Співробітники СБУ в 5 разів перевищують сумарну кількість співробітників MI-5 і MI-6

Bykvu.com

Співробітники Організації Північноатлантичного договору підтвердили інформацію про проведення скорочення службовців Служби безпеки України. Рішення про скорочення прийнято у зв’язку з тим, що склад даного правоохоронного органу у 5 разів перевищує сумарну кількість співробітників MI-5 та MI-6, спеціальних служб Великобританії.

Скорочення співробітників Служби безпеки України повинно відповідати пріоритетам роботи, змінам, які були внесені новим нормативно-правовим актом, також скорочення зобов’язано передбачати оптимізацію процедур операційного характеру.

Олександр Леменов, засновник некомерційної організації «StateWatch», вважає, що для мінімізації здібностей Служби безпеки у деяких сферах, необхідно передати декілька підрозділів чинний або новозаснованим правоохоронним органам. Леменов зазначає, що склад СБУ необхідно формувати з державних службовців цивільних структур на основі конкурсу. Даний конкурс не повинен бути публічним, оскільки ця структура займається особливими завданнями.

Також, Олександр Леменов згадав про заробітну плату службовців, заявивши, що вона повинна бути зафіксована у нормативно-правовому акті на обов’язковій основі, та рівень її зобов’язаний бути гідним, як наприклад, у детективів Національного антикорупційного бюро або слідчих Груп швидкого реагування.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*