Скандальний бізнесмен Курченко викликаний на допит до Генпрокуратури України

Ukrainianwall.com

Бізнесменові Сергію Курченко, власнику компанії “Газ України”, був відправлений виклик на допит від Генпрокуратури. Дата явки – 22 лютого.

У повістці міститься наступний текст, що громадянин Курченко, народжений 21 вересня 1985 року, проживає: місто Чугуїв, вулиця Чапаєва, будинок 9 Харківської області, повинен з’явитися в кабінет 808-в Генпрокуратури. Метою візиту є проведення процесуальних, а також слідчих дій, оскільки Курченко є підозрюваним у кримінальному провадженні.

Дану справу було відкрито через розслідування факту створення організації злочинного характеру, метою якої виступало привласнення та витрачання коштів, як зазначалося, в особливо великих розмірах. Також, до справи відноситься легалізація коштів, які були здобуті організацією на незаконній підставі, та несплата податків.

Як вказувалося, в повістці, адресованій Курченко, пред’являється підозра у безлічі статей, серед яких ч.1 ст.225, ч.2 ст.28, ч.3 ст.209, ч.2 ст.205, та інші звинувачення за статтями КК.

Раніше повідомлялося, що Київським Печерським райсудом у березні 2018 року було винесено рішення, згідно з яким надавалося право на здійснення спецрозслідування, що має досудовий характер, по українському бізнесменові Курченко. Дана особа підозрювалася у створенні злочинної організації, а також забезпеченні її діяльності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*