У Києві провели проплачену акцію проти проплачених мітингів

hvylya.net

Юрій Романенко, шеф-редактор аналітичного порталу «Хвиля», написав у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук», що у столиці України пройшов мітинг, проплаченого характеру. Учасники акції, число яких налічувало близько тисячі чоловік, виступали проти проведення проплачених мітингів. Як повідомляється, після закінчення акції активісти не отримали обіцяних коштів.

Директор програм аналітичного центру «Український інститут майбутнього» Юрій Романенко повідомив, що кілька організаторів зібрали близько 1000 чоловік у столиці України — Києві для того, щоб провести акцію проти мітингів, які проплачуються. За участь було обіцяно від 130 до 150 гривень за 2 години. Люди стояли з 10 годин до 12 на вулиці Контрактовій, після — вони дізналися, що гроші їм ніхто не виплатить.

Як заявив Юрій Романенко, можливо, цей вчинок був правильним. Оскільки, на думку шеф-редактора, на маленькому лицемірстві народу, який погодився стояти за гроші на акції проти проплачених мітингів, тримається велике лицемірство політичних діячів. І саме такі люди роблять вибір на користь лицемірних політиків, з чого виходить замкнуте коло.

Нагадаємо, що у ході цього тижня у країні зафіксовано кілька фактів, коли «організатори» збирали масовку для проведення мітингу на підтримку нереального претендента на пост голови держави. Таким чином, у Харкові вийшло зібрати кілька десятків людей для проведення акції на підтримку масового вбивці Онопрієнко. Дану особу було представлено як претендента на майбутніх виборах 2019.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*