Експерт назвав «потішною практикою» підкуп виборців і не знайшов в цьому порушення Закону

aspi.com.ua

Олександр Охріменко, який очолює «Український аналітичний центр», дав свій коментар заяві голови держави про «прекрасний результат», який той очікує від президентських виборів.

Експерт зазначив, що Петро Порошенко сподівається своїми останніми діями, в тому числі у сфері виплат пенсій і субсидій, переобратися на президентській посаді. Також Охріменко додав, що на поточний момент жоден політолог не зможе вказати на майбутнього переможця президентських перегонів.

Глава «Українського аналітичного центру» нагадав про появу великої кількості громадських організацій, які пропонують українцям заробіток на процесі голосування. За його словами, виборцю виплачують одну тисячу гривень з умовою, що той віддасть свій голос за конкретне прізвище в бюлетені. Експерт зазначив, що формально ця пропозиція не є правопорушенням, через те, що це вважається агітацією та гонораром за неї. Подібну практику Охріменко назвав «кумедною».

Вибори голови держави призначені на останній день наступного місяця. Кількість зареєстрованих в Центрвиборчкомі кандидатів стала рекордною.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*