Скандал навколо Супрун потрібен для її офіційного призначення міністром України

Garvenpost.com

Нардеп ВРУ Вадим Рабинович виступив із заявою, в якій зазначив, що влада зняла з посади в.о. голови Міністерства охорони здоров’я Уляну Супрун тільки для того, щоб надалі затвердити її на цю посаду офіційно. Рабинович підкреслив, що всі жителі країни знають про те, що Супрун очолює відомство всупереч закону.

Прихильники Супрун вже протягом декількох років вихваляють її діяльність на посаді в. о. голови Міністерства охорони здоров’я. Проте вони забувають згадати той факт, що вона займає свою посаду без законних на те підстав. Крім цього, управління відомством здійснюється абсолютно безграмотно.

Водночас, депутат підкреслив, що сьогодні в трьох містах нашої країни відбуваються випробування різних медичних препаратів. На наших громадянах тестують сумнівні вакцини, привезені з Індії та Непалу. Крім цього, завдяки «реформам Супрун» в країні закрили третю частину всіх медустанов, у зв’язку з чим, відбулося скорочення персоналу.

Рабинович підкреслює, що паралельно з цим Супрун в соцмережах публікує й безглузді поради українцям. Так, наприклад, в. о. голови МОЗ вважає, що навіть, якщо у дитини температура тіла піднімається до сорока градусів, то швидку допомогу викликати зовсім необов’язково.

Парламентарій також вважає, що скандал навколо судового провадження проти Супрун є звичайним політичним ходом для того, щоб офіційно затвердити її на посаді. Проте вся країна розуміє, що зараз Супрун очолює МОЗ абсолютно незаконно.

Крім того, політик обурений тим фактом, що людину, що вкрала що-небудь в магазині, притягнуть до відповідальності, а Супрун, яка незаконно очолює міністерство, все прощають. Таким чином, Рабинович наполягає, що необхідно скасувати всі ті реформи, які приймає нинішня влада, оскільки вони спрямовані на знищення населення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*