Клімкін візьме участь у засіданні ЄС з українського питання

belnaviny.by

Глава дипломатичного відомства України Клімкін, вже в цей понеділок 18.02.19., візьме участь у засіданні «Друзі України в Євросоюзі + Україна», яке відбудеться в столиці Євросоюзу – Брюсселі.

Сам захід був ініціативою голови дипломатичного відомства Данії Андерса Самуельсена, він буде проведений перед засіданням Ради Євросоюзу з питань закордонних справ. Як зазначається, у рамках даного заходу обговорюватиметься тема України.

Подібне неофіційне засідання необхідно для того, щоб підготуватися до фундаментальної дискусії з українського питання, яке буде винесене на обговорення на засіданні Ради ЄС. В ході заходу буде підніматися питання про об’єднання міжнародної підтримки, а також посилення обмежувальних заходів для Російської Федерації.

Такими санкціями міжнародне співтовариство хоче домогтися звільнення полонених українських моряків, а також ще низки політичних в’язнів. Крім цього, ще однією метою обмежувальних заходів є відновлення вільного судноплавства в азовських водах та припинення агресії РФ проти України.

Водночас, повідомляється, що будуть підняті такі питання як підтримка Приазов’я, прогрес нашої країни у втіленні процесу реформування, спільні зусилля для захисту виборів, які пройдуть в поточному році як в Україні, так й в ЄС.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*