В Україні лише 2 передвиборчі тенденції, а кандидатів у президенти – 44

jerelo.com.ua

Експерт в області політології Володимир Кацман в ході ефіру однієї з програм телевізійного каналу «112» розповів, що зараз на посаду голови нашої держави претендують сорок чотири людини, проте передвиборчих тенденцій зафіксовано лише дві. Перша тенденція отримала назву так званої «партії миру», а друга – «партії війни».

Також експерт наголошує, що не потрібно повністю довіряти усім дослідженням, які проводять соціологи. Таку думку він аргументує тим, що до дня голосування залишилося ще цілих півтора місяця.

Наразі вже визначилися чотири основних претенденти на посаду голови держави, які очолюють президентський рейтинг. Ними стали чинний президент Петро Порошенко, голова партії «Слуга народу» Зеленський, лідер «Батьківщини» Тимошенко, а також представник опозиційної політичної сили Юрій Бойко.

Кацман розповів, що на його думку, електорат вже чітко бачить дві ключові тенденції цих виборів: партії миру та партії війни. Таким чином, на посаду президента претендують сорок чотири особи, а тенденцій лише дві. Так, мир – це те, що необхідно нашій країні, війна ж є гальмом української економіки.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*