Японія висунула Дональда Трампа на здобуття Нобелівської премії миру

Politeka.net

Японська газета інформує, що Сіндзо Абе, прем’єр-міністр Японії, висунув кандидатуру Трампа, голову Сполучених Штатів, на Нобелівську премію миру. Як повідомляється, це було здійснено як відповідна дія на прохання влади США.

Видання поінформувало, що керівництво Сполучених Штатів у неформальній формі попросило Японію висунути голову Америки на отримання даної премії після подій червня 2018 року, коли сталася зустріч у місті-державі Сінгапур з Кім Чен Ином, вищим керівником Корейської Народно-Демократичної Республіки.

Таким чином, японський прем’єр висунув голову США восени 2018 за проведення зустрічі та відкриття діалогу з вищим керівником Корейської Нродно-Демократичної Республіки. Як зазначається, заявки на присудження однієї з найбільш престижних міжнародних премій можна було подавати до лютого.

Голова США поінформував, що Абе надав йому копію листа, відправленого для висунення кандидатури Трампа на присудження премії. У даному листі Прем’єр-міністр написав, що номінував голову Сполучених Штатів від імені своєї держави, та просив дати йому премію, яка вручається за видатний внесок у галузі зміцнення миру. Але, за словами Дональда Трампа, швидше за все, йому ніколи не присудять дану премію.

Нагадаємо, що дата другого саміту між Корейською Народно-Демократичною Республікою та Сполученими Штатами Америки призначена на 27-28 лютого у столиці Соціалістичної Республіки В’єтнам – місті Ханої. Також, нещодавно у Королівстві Норвегія організація, яка виконує більшу частину роботи з відбору лауреатів премії, зазначила, що кількість претендентів на присудження премії миру становить 304 номінанти. Серед них 85 – це організації, а 219 – люди.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*