Розкрито схему заробітку США на озброєнні України

parstoday.com

Розкрилася схема, за допомогою якої США отримує додатковий заробіток. Цим доходом виявилися поставки озброєння Україні. Дану інформацію в своєму інтерв’ю озвучив Гаррі Табах, який є екс-представником НАТО в РФ.

З його слів стало відомо, що озброєння на Україну поставляється безкоштовно, але всі комплектуючі, боєприпаси, навчання країна повинна оплачувати самостійно. На думку Гаррі Табаха, дана практика не є чимось поганим, бо все, що дістається даром – не цінується.

Він зазначив, що після передачі зброї, обов’язково проводиться інспектування: в яких умовах воно зберігається, чи відповідає поводження інструкції, і чи не буде продано згодом. Крім того, Табах негативно відгукнувся стосовно практики в РФ, де після продажу не ведеться контроль, кому і куди потрапляє зброя, після чого це несе негативний наслідок не тільки для самої країни, а й для сусідніх країн.

Крім цього, він зазначив, що така схема є законною в США, бо закріплена на законодавчому рівні. При передачі зброї витрати повинні бути відшкодовані й платники податків позбавлені будь-якої оплати. На всю техніку або зброю, яку вони постачають, всі комплектуючі запчастини та апаратура повинні купуватися винятково в Штатах. Тобто з одного боку надається допомога, але з іншого – втрачати додатковий заробіток теж не в інтересах США.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*