Блогер звинуватив Юлію Тимошенко в популізмі

Політичний оглядач і блогер Олексій Мінаков заявив про те, що лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко підвела Україну, використовуючи «небезпечний популізм» під час зустрічі з главою МВФ Крістін Лагард. На своїй сторінці в соціальній мережі Мінаков жорстко висловився на адресу Тимошенко.

У своїй бесіді з представником МВФ Крістін Лагард, кандидат на пост голови держави Юлія Тимошенко озвучила головні гасла своєї передвиборної кампанії. Після чого дала зрозуміти, що ціна на блакитне паливо в наступній угоді повинна бути знижена.

Блоггер нагадав, що ціна на газ є однією з вимог МВФ і змінити дану умову немає можливості. У зв’язку з цим натяки Тимошенко виглядають безглуздо, і тим самим Україна може сприйматися, як непередбачувана та непослідовна держава. Крім цього, Мінаков зазначив, що політик всього лише робить зацікавлений вигляд у долі українського народу, якого піддали тарифному геноциду.

На думку політоглядача, закордонні партнери після зустрічі з Юлією Тимошенко насторожилися стосовно України, бо тепер впевнені в тому, що їх можуть ввести в оману.

Олексій Мінаков заявив, що не варто випереджати події, як це робить Тимошенко, адже вона не стала ще президентом і не має більшості в парламенті. Такою своєю поведінкою вона може відлякати західних партнерів, тим самим втративши довірчі відносини та фінансування.

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*