Правий Сектор в прямому ефірі звинуватили у співпраці з ФСБ

фото: tsn.ua

Український журналіст Володимир Бойко в ефірі телеканалу NewsOne заявив, що керівник Київського обласного штабу Правого Сектора В’ячеслав Фурса в березні 2014 року цілеспрямовано напоїв заступника голови партії УНА-УНСО Миколу Карпюка, вивіз на кордон і передав у руки російських спецслужб.

У Росії Карпюка звинуватили в участі в першій чеченській кампанії на стороні Чеченської Республіки Ічкерія, засудили до 22.5 років в’язниці та відправили відбувати термін до Володимирського централу – в’язницю суворого режиму для особливо небезпечних злочинців.

За словами Бойка, зроблено це було тому, що Карпюк був противником розпуску партії УНА-УНСО, на базі якої в березні 2014 року було створено політичну партію «Правий Сектор», що висунула на президентських виборах 2014 року свого кандидата – екс-главу ПС Дмитра Яроша.

«Це так повинні чинити справжні бандерівці», – запитав журналіст у прес-секретаря ПС Артема Скоропадського, який назвав цю інформацію брехнею.

Володимир Бойко пообіцяв сьогодні, 18 лютого, на сторінці Facebook на доказ своїх слів опублікувати документи, що підтверджують цю заяву.

В’ячеслав Фурса до вступу в «Правий Сектор» був відомим кримінальним авторитетом, що мав тісні зв’язки з екс-нардепом від «Регіоналів» Вадимом Столаром. Також він був одним з тих, хто сортував знайдені коштовності в Межигір’ї на знаменитій «дачі Януковича». За деякими даними, частина знайдених там коштовностей, золотих злитків та ікон він та його бійці залишили собі.

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*