Польща обговорить з Білоруссю розміщення у себе американської військової бази

фото: grodnonews.by

Як заявив спікер верхньої палати білоруського парламенту Михайло М’ясникович, представники Польщі готові обговорити з Мінськом розміщення у себе військової американської бази.

Голова Ради Республіки Національних зборів РБ відзначив, що Польща почула вираз стурбованості білоруською стороною, у зв’язку з чим відбудуться діалоги на рівні глав оборонних і зовнішньополітичних відомств обох держав.

Такий коментар М’ясникович дав мінському телевізійному каналу ОНТ після нанесення свого візиту в Республіку Польща. Спікер верхньої палати Національних зборів оцінив реакцію польської сторони на стурбованість Білорусі «досить конструктивно», та запевнив Мінськ, що це не повинно викликати ескалацію напруженості.

Нагадаємо, що в кінці минулого року білоруський лідер Олександр Лукашенко зробив заяву про те, що представники його країни та Російській Федерації зайняті пошуком такої відповіді на розміщення американської бази в Польщі, яка була би не витратна й адекватна. Також президент РБ заявив, що державі буде необхідно отримати нове ракетне озброєння у відповідь на «форт Трампа» (неофіційна назва в Польщі запланованої військової бази США).

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*