ЗСУ отримають більше сотні модернізованих Т-64

фото: bmpd.livejournal.com

Як повідомив єдиний веб-ресурс виконавчих органів влади «Урядовий портал», на озброєння української армії поступили понад сотні танків Т-64, які пройшли модернізацію на бронетанковому підприємстві Харкова.

«Харківський бронетанковий завод» відправить до військ танки Т-64 зразка 2017 року. Оновлена версія суттєво розширила свої можливості, обзавівшись динамічним захистом нового покоління, радіостанцією цифрового формату «Либідь К-2РБ», а також обладнанням супутникової навігації.

У заяві підкреслюється, що Збройні сили таким чином стають сильнішими, та здатні перемогти агресора.

Нагадаємо, що на початку 2017 року голова держави зробив заяву, що країна повинна зайнятися глибокою модернізацією Т-80 або Т-64, бо такі роботи над кожною одиницею бронетехніки займають два з половиною місяці, в той час як виробництво більш сучасного «Оплоту» віднімають як мінімум вісімнадцять місяців.

Танк Т-64, відомий також як «Об’єкт 434», серійно випускається з 1960-х років, пройшовши кілька модернізацій. На 2018 рік Збройні сили мали майже 1300 танків цієї серії, і ще 588 одиниць бронетехніки знаходилися на зберіганні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*