Венесуела відмовила європарламентаріям у в’їзді

фото: www.youtube.com

Як повідомив Гонсалес Понс, депутат Європейського парламенту, його з колегами вигнали з території Венесуели. Таке повідомлення євродепутат залишив в сервісі мікроблогів Twitter.

Понс уточнив, що у депутатів Європарламенту, які перебували в Венесуелі, вилучили паспорти. Рішення Каракаса він пояснив «поганими манерами» та небажанням Ніколаса Мадуро бачити в цій латиноамериканській країні законодавців з Європейського союзу. Гонсалес Понс підкреслив, що, не дивлячись на сьогоднішнє вигнання, завтра він з колегами повернеться в вільну Венесуелу. На даний момент європейська делегація вже покинула країну відвідування та відправилася авіарейсом в іспанський Мадрид.

МЗС Венесуели відреагував на вигнання депутатів Європейського парламенту. Голова зовнішньополітичного відомства цієї країни Хорхе Арреаса оголосив, що євродепутати відвідували Венесуелу з метою змови, і їм було відмовлено у візиті ще до прибуття. Глава венесуельського МЗС підкреслив, що влада Венесуели не допустить порушення стабільності та миру в своїй державі.

Делегація з п’яти депутатів Європарламенту планувала зустрітися з опозиційним венесуельським лідером Хуаном Гуайдо, який низкою західних країн був визнаний головою держави на хвилі масових протестів проти Ніколаса Мадуро. У свою чергу Мадуро та держави, які вважаються партнерами Венесуели, включаючи КНР і РФ, не визнали зміну влади в цій країні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*