Порошенко знайшов союзника для парламентських виборів

фото: www.youtube.com

У разі переобрання чинного президента Петра Порошенка, він може об’єднатися з головою Уряду Володимиром Гройсманом для майбутніх виборів до Верховної Ради.

Про це повідомило Інтернет-видання «РБК-Україна», посилаючись у своєму матеріалі на співрозмовника з президентської команди. Джерело зазначає, що відносини між головою держави та прем’єр-міністром стали на поточний момент найбільш конструктивними за останній час, і Порошенко не буде висувати будь-яких особливих умов майбутньому політичному союзнику по виборах до парламенту.

Інше джерело журналістів в президентському оточенні додало, що діючий міський голова Києва Віталій Кличко та Володимир Гройсман керувалися прагматизмом і почуттям самозбереження. Вони розуміють, відзначило джерело, що нинішні політичні розклади, для отримання найчисленнішої фракції в парламенті, змушують їх об’єднуватися. При цьому підкреслюється, що все залежить від підсумків поточної президентської гонки.

В оточенні Гройсмана в свою чергу заявили, що голова держави отримає від прем’єр-міністра «обережну підтримку», підтримуючи Порошенко там, де це не буде заважати та створювати проблем голові Кабміну.

Нагадаємо, що при висуненні Порошенко на переобрання, Гройсман підтримав це рішення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*