Генпрокуратура зайнялася виданням «Новое время»

фото: 24tv.ua

Рішенням Печерського столичного райсуду співробітникам Генеральної прокуратури було надано доступ до документів внутрішнього оберту Інтернет-видання «Новое время» (укр. «Новий час»).

Генпрокуратура звернула увагу на журналістське розслідування, присвячене Олександру Корнійцю, який отримав в засобах масової інформації прізвисько «діамантовий прокурор». Редакція видання «Новое время» зобов’язується надати доступ до своєї документації, включаючи всі матеріали, які на адресу електронної пошти видання надсилав журналіст, автор низки резонансних статей Іван Верстюк.

Розслідування співробітників Генпрокуратури пов’язано зі статтею Верстюка під заголовком «Діамантова дочка». В даній статті журналіст розповідає про дочку екс-заступника прокурора Київщини Олександра Корнійця, яка проходить навчання в одному з навчальних закладів Великобританії. Відзначається, що «Новий час» при публікації матеріалу посилалося на слідство Британського кримінального агентства. У статті зазначено, що при окладі в 200 тисяч гривень щорічно, Корнієць оплатив навчання дочки в Сполученому Королівстві, яке обходилося йому в суму понад 120 тисяч фунтів стерлінгів (майже 4 мільйони 200 тисяч гривень згідно з курсом валют на сьогодні).

Корнієць проходить у справі так званих «діамантових прокурорів». Операція по його затриманню була проведена влітку 2015 року у зв’язку з хабарем. Прокурор втратив свою посаду, але його справу донині розглядається судом.

Генеральна прокуратура визнала матеріали статті розголошенням таємниці досудових слідчих дій. Якщо редакція видання «Новий час» не надасть доступ до своєї внутрішньої документації, співробітники правоохоронних органів можуть провести обшуки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*