Постраждала від домагань військовослужбовиця розповіла про колишнього командира

фото: ukranews.com

У випуску програми «Євроінтегратор» Валерія Сікал-Вдовиченко, яка несе службу в Збройних силах у званні лейтенанта, розповіла про тимчасові підсумки секс-скандалу, пов’язаного з її командиром підрозділу і його поведінки, а також нагадала про свою історію.

Лейтенант ВСУ зазначила, що сексуальні домагання до неї з боку начальника почалися з першого дня служби. Її командир недвозначно повідомив їй, що вона повинна зайнятися його задоволенням.

Домагаючись її, офіцер також пропонував її в якості «розваги» іншим чоловікам, в тому числі перевіряючим підрозділ особам і своїм приятелям.

Сікал-Вдовиченко підкреслила, що домагання не припинялися навіть після її виходу заміж за учасника бойових дій. Через дії свого командира лейтенант ЗСУ написала заяву в Військову службу правопорядку та Міністерство внутрішніх справ.

За словами жертви домагань, результати службової перевірки з боку ВСП підтвердили її слова, визначені відповідні статті.

За підсумками скандалу її перевели до іншого підрозділу, в той час як вже колишній командир навіть не був відсторонений від служби. Сікал-Вдовиченко зазначила, що не знає, чому не звільнений її кривдник, і підкреслила, що вона є не першою жінкою, яка стала об’єктом домагань з боку цієї людини.

Нагадаємо, що Валерія Сікал (після заміжжя Сікал-Вдовиченко) вперше розповіла про домагання та свою заяву до правоохоронних структур на початку січня нинішнього року. Коментуючи ситуацію засобам масової інформації, вона заявила про первинне ігнорування її заяви співробітниками Нацполіції.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*