Рабинович пояснив своє виключення зі списку довірених осіб Бойко

фото: zik.ua

Співзасновник партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович надав свій коментар засобам масової інформації відносно того, що він більше не є довіреною особою Юрія Бойка, політичного соратника та кандидата в президенти.

За його словами, він ознайомлений з публікаціями в мас-медіа про те, що в опозиційній політичній силі стався розвал, у зв’язку з чим він перестав бути довіреною особою Бойко. Рабинович пояснив, що ситуація є більш простою, та пов’язана з телевізійним каналом «112 Україна». Юристи телеканалу, заявив Рабінович, йому вказали як ведучому авторської програми, що одночасне з цим перебування в списку довірених осіб кандидата, змушує його оплачувати випуски.

У зв’язку з такою ситуацією Рабінович попросив викреслити його зі списку довірених осіб свого однопартійця. В даний час замість нього в цьому статусі Центральною виборчою комісією зареєстровано Михайла Макаренка.

Нагадаємо, що раніше політик і ведучий програми «Хто кому Рабінович?» з 25 січня був довіреною особою учасника президентських перегонів Юрія Бойка, однак 12 лютого від кандидата в президенти надійшла заява до Центрвиборчкому з проханням позбавити Рабіновича цього статусу.

Нагадаємо, що законодавство дозволяє кандидатам в будь-який час передвиборчого періоду до дня голосування відкликати довірену особу, запропонувавши іншу кандидатуру для цього статусу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*