У столиці пройшла акція «Ангели пам’яті» на честь Небесної сотні

фото: informator.news

Інформаційне видання «Укрінформ» інформує, що на Алеї Героїв Небесної сотні пройшла акція, яка отримала назву «Ангели пам’яті». Зазначимо, що такі заходи проводять у пам’ять про усіх тих, хто загинув в ході подій на Майдані, крім цього, подібна акція проводиться кожен рік. Учасники заходу зробили із білого паперу янголів та запалили свічки.

Ініціатором акції стала Анжеліка Рудницька, яка є радником голови міністерства культури та співачкою. Вона повідомила, що їй дуже приємно, що щорічно громадяни нашої країни беруть участь у акції та вшановують пам’ять людей, що загинули в ході Майдану. При цьому, вони приходять сюди не заради якихось прагматичних цілей, їм дійсно важливо вшанувати пам’ять цих людей.

Рудницька також підкреслила, що чисельність людей, які приходять на акцію, виготовляють янголів та запалюють свічки, не може не надихати на інші не менш особливі справи. Вона підкреслила, що сама ідея подібної акції з’явилась ще п’ять років тому, коли в ході Революції Гідності розстріляли людей на головній площі столиці. Саме тоді вона разом з родиною віце-прем’єра Климпуш-Цинцадзе та Лариси Мудрак вперше вирішили прийти на алею, розвісити символічних янголів та вшанувати пам’ять загиблих.

Перші янголи з’явилися на алеї перед новорічними святами у 2014 році. Тоді ініціатори вирішили, щоб святкова атмосфера була й на Інститутській, вже потім подібні акції стали проводити у поминальні дні.

В ході даного заходу студентами та фольклористами були виконані народні пісні. Крім цього, як стверджує Рудницька, в цей раз до даного заходу приєдналися ще низка європейських держав. Також вона додала, що протягом усього тижня будь-який громадянин може взяти участь у акції.

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*