Державний юрист оскаржив вирок Януковича

фото: news.pn

Інформаційне агентство «Інтерфакс» інформує, що прес-секретар Оболонського райсуду столиці Інна Свинаренко розповіла, що державний юрист, який працює на безкоштовній основі, Юрій Рябовол звернувся з апеляцією на судову постанову щодо вироку про державну зраду, винесеного екс-голові України Віктору Януковичу.

Свинаренко повідомила, що співробітник Центру надання вторинної правової допомоги Рябовол подав апеляцію на судове рішення, винесене колишньому президенту в цей понеділок 18.02.19. Також вона підкреслила, що ті юристи, які відстоювали інтереси Януковича безпосередньо при розгляді його справи, ще не зверталися з апеляцією, але вони можуть це зробити до 25.02.19.

Крім цього представник Оболонського суду повідомила, що дану справу направлять в столичний Апеляційний суд відразу після того, як закінчиться тридцятиденний термін, виділений для подачі апеляції усіма учасниками процесу.

Водночас, підкреслюється, що оскарження безкоштовного адвоката також докладуть до справи, але спрямують його в Апеляційний суд не раніше, ніж закінчиться відведений термін, оскільки апеляції можуть подати ще й інші учасники судового процесу.

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*