Співробітники митниці припинили спробу ввезення посуду з символікою СРСР

фото: panorama.pub

У прес-центрі митниці України інформують, що в цей понеділок в нічний час доби правоохоронці припинили спробу ввезення партії посуду, а саме каструль, чашок та тарілок, які містили в собі символіку Радянського союзу. Варто відзначити, що на території нашої держави дана символіка знаходиться під забороною. Сам інцидент стався на контрольно-пропускному пункті «Нові Яриловичі» на українсько-білоруському кордоні.

Як відомо, посуд був виготовлений на білоруському підприємстві «Гомельоборонпром», також на посуд були присутні й сертифікати, які дозволяють реалізовувати дану продукцію в торгових точках держави. Однак на українську територію дана продукція потрапити не змогла, оскільки на неї поширюється чинний в нашій країні закон про декомунізацію.

Голова обласного відділення митниці Христина Волкова інформує, що співробітники митниці у своїх діях проявили ввічливість, при цьому вони не виходили за межі своїх повноважень. Так, водію вантажівки, який перевозив посуд, запропонували зафарбувати символіку СРСР за допомогою коректора, або заклеїти її кольоровим скотчем. Однак перевізник відмовився виконувати запропоновані дії. У зв’язку з цим, співробітники митниці прийняли рішення не пропускати дану вантажівку на українську територію. Водій вантажівки, який має білоруське громадянство, був депортований на територію своєї держави, також йому був заборонений в’їзд в Україну на п’ятирічний термін.

Усю вилучену продукцію направили на експертизу, яка підтвердила, що відомості, зазначені в митній декларації, не відповідають дійсності. Експертиза встановила справжнє виробництво кухонного начиння. Так, посуд виготовляли не в Білорусі, а в місті Кіров, який знаходиться в Російській Федерації.

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*